
Hunkemöller ambassador Valerie laat zich van een heel andere kant zien! Begin dit jaar heeft zij de Doutzen Sports Stories collectie getest in Barcelona, dit keer is zij fanatiek aan het boksen in de Caro_e_ sportcollectie! Benieuwd geworden? Bekijk dan haar vlog hier beneden.
Boksen
In deze vlog laat ik mezelf van een geheel andere kant zien, waarschijnlijk een kant die jullie niet van me kennen of zouden verwachten. Al best wat jaren doe ik aan vechtsport en heb het sinds drie maanden weer opgepakt. Ik voel me veel energieker en fitter en geniet weer van de sport. In deze video draag ik de nieuwe items van de Caro_e_ sportcollectie en ik ben fan! Zoals ik al in de vlog beschrijf is het een top outfit, want het zakt niet af, rekt goed mee en je ziet er ook nog eens fashionable uit (behalve al het zweet dan 😉 ). Zijn jullie benieuwd geworden naar mijn boks skills? Kijk dan snel deze vlog!
Wist je dat de Caro_e_ sportcollectie naast super fashionable ook de juiste support geeft? De sport bh’s zijn in meerdere levels verkrijgbaar, zodat jij een sport bh kunt uitzoeken op de intensiteit die je nodig hebt. In de video draag ik de sport bh genaamd ‘The Spirit – Level 1’, die met name geadviseerd wordt voor low impact sporten, maar zelfs bij het boksen bleef hij goed zitten! De sportlegging benadrukt je prachtige curves en zit mooi hoog, zodat een eventueel buikje niet te zien is (fijn!).

Veel liefs,
Valerie
@valeriejosie
Comments